Recenze dronu RMT 700

Jak si interiérový dron RMT 700 poradil s testem na dětech z našeho týmu? Přežily všechny televize i lehce vyděšená maminka dobrodružství v teple rodinného krbu? Pojďme se podívat jak dopadl dron RMT 700 i celá domácnost v zatěžkávací zkoušce.


Dron RMT 700 na dlani

Konstrukce

Rozbalujeme krabici a na první pohled i dotek je jasné, že použitý materiál je velmi odolný a dostatečně pružný, aby dron vydržel i případné kolize a pády. Jeho vrtule jsou navíc chráněné pevným rámem, což ještě zvyšuje jeho odolnost. Děti se dohadují, která barva je nejlepší, a nemůžou se dočkat, až se dron RMT 700 konečně vznese do vzduchu. Výrobce slibuje spoustu funkcí i snadné a zábavné létání, tak hurá na to.


Výbava

Ovládání dronu RMT 700 je opravdu intuitivní a zvládl to jak 7letý klučina, tak 4letá holčička. Se stabilitou dronu pomáhá vestavěný gyroskop. Jeho výšku udržuje barometr. Nechybí ani funkce automatického startu a přistání. Dětem jsme nechali LOW mód a my dospěláci jsme si hráli s HIGH módem a vyzkoušeli i 360° flip. Všechno fungovalo, tak jak výrobce sliboval. Večer jsme si dali i černou hodinku a vyzkoušeli LED osvětlení.

Antikolizní senzory

Největší zábavu jsem si užili právě s antikolizními senzory. Ty má dron RMT 700 čtyři – na každé straně jeden. Tato čidla zaručí, že při přiblížení k překážce dron sám změní směr letu na opačnou stranu. Díky tomu jsme si dron s dětmi mohli posílat pomocí rukou. Baterie nám vystačila až na 12 minut létání. Pro ještě větší porci zábavy si určitě pořiďte dron RMT 700 ve výhodném setu s náhradní baterií.


Dron RMT 700 detail

Závěrem

S kompaktním dronem RMT 700 si užijete mnoho zábavy doma, ale za hezkého počasí klidně i venku. Jenom kvůli jeho velikosti a nízké hmotnosti těžko bojuje s větrem. Je lehký a skladný, takže si ho můžete vzít všude s sebou. Dron je dostupný ve čtyřech barevných provedeních – modrá, oranžová, žlutá a růžová. Vybere si opravdu každý.

A abychom nezapomněli, antikolizní senzory fungují na jedničku, takže naše řádění přežila maminka, televize i babiččiny vázy a díky rámu, který chrání vrtule, zůstaly bez úhony i všechny neposedné prstíky. ;-)

Autor článku: Tým RCprofi

21. prosince 2023

Proč nakupovat u RCprofi