10% sleva na LETNÍ VÝPRODEJ s kódem VYPRODEJ10 = jen do 15. července. Vyberte si »

DJI

Společnost DJI patří mezi špičkové výrobce bezpilotních letounů.
DJI

Společnost DJI byla založena v roce 2006 hongkongským studentem Frankem Wangem. Spolu s dalšími dvěma spolužáky si pronajali malou kancelář v Shenzhenu a začali vyvíjet především součástky, gimbaly a samořídící systémy. V roce 2013 zaznamenali velký úspěch s prvním dronem pro širokou veřejnost s názvem Phantom. Model dále zdokonalovali a zároveň vyvíjeli další drony pro profesionální použití.

DJI přináší neustále nová technická i technologická řešení, udává trendy v oblasti dronů. Vyrábí množství produktů, mezi které patří drony pro leteckou fotografii a video, kamery nebo stabilizátory kamery. Jsou určené jak pro amatérské tak pro profesionální použití. Produkty DJI jsou obecně známé svými chytrými funkcemi, např.: ovládání gesty, inteligentní mód létání nebo funkce rozpoznávání tváře.

Náš e-shop RCprofi.cz se již v roce 2016 stal certifikovaným partnerem technické podpory DJI a v roce 2017 tento prestižní certifikát obhájil. Pokud budete mít jakékoliv dotazy na produkty řady DJI Phantom, DJI Mavic, DJI Spark nebo veškeré příslušenství, neváhejte nás kontaktovat.

Kategorie ve kterých se nachází produkty značky DJI

Proč nakupovat u RCprofi