10% sleva na tipy na dárky s kódem LETO10 = jen do 1. července. Vyberte si »

Recenze ochranného vaku Safe bag RMT Models

Při manipulaci s lithiovými akumulátory a při nabíjení a skladování těchto akumulátorů vzniká riziko jejich poškození, přehřátí, požáru nebo dokonce výbuchu. Proto je velmi důležité dbát na bezpečnost. Modeláře před těmito riziky chrání ochranné vaky akumulátorů. Ty zadusí požár a v případě exploze zabrání rozstříknutí obsahu článku do okolí.

Safe bag RMT Models

Nabíjecí vaky se vyrábí z různých nehořlavých materiálů, v různých velikostech a designech. Vybere si opravdu každý. My jsme se za vás testovali ochranný vak Safe bag RMT Models a na následujících řádcích se podělíme o naše dojmy.

Na první pohled

Nabíjecí vak Safe bag RMT Models je vyrobený z odolného nehořlavého materiálu s hustotou 500D. Tím jednoznačně válcuje konkurenční ochranné vaky ve své kategorii. Ty jsou ve většině případů vyrobené z materiálů o hustotě 300D. Safe bag RMT je velmi lehký a jeho velikost je vhodná pro standardní typy akumulátorů používaných pro RC modely.

Safe bag RMT Models

Na druhý pohled

Nabíjecí vak Safe bag RMT Models jsme testovali po dobu dvou měsíců. Používali jsme ho pro akumulátory do našich testovacích a předváděcích RC modelů i modelů, které jsem servisovali našim zákazníkům. A že jich bylo.

S vakem se snadno manipuluje a díky pevnému suchému zipu zůstává vždy bezpečně zapnutý. Akumulátory tak byly vždy dostatečně chráněné před fyzickým poškozením a zároveň nehrozilo riziko vzniku požáru při jejich případném přehřátí.

Safe bag RMT Models

Závěrem

Nabíjecí vak Safe bag RMT Models doporučujeme „všemi deseti“. Ochrání vás i vaše akumulátory a nabízí skvělý poměr ceny a kvality.

Se svými rozměry 16 × 7 × 7 cm vhodný pro naprostou většinu standardních akumulátorů pro RC modely. Pohodlně se vám vejde do batohu a nezabere moc místa. Má pevné švy a je velmi odolný. Je tedy skvělým ochráncem vás i vašich baterií během jejich nabíjení, skladování a přenášení.


Autor článku: Tým RCprofi

1. února 2024

Proč nakupovat u RCprofi