RCprofi.cz pro firmy


Hledáte firemní partnera? Nabízíme řadu možností firemní spolupráce. Pojďte s námi rozdávat radost prostřednictvím RC modelů.

Spolupráce na bonusových programech

Chcete vašim zákazníkům nebo firemním partnerům konečně dopřát dárek z bonusového programu, ze kterého budou opravdu nadšení? Darujte jim model na dálkové ovládání. Dárek, který potěší malé i velké. Výběr modelů připravíme na míru pro vaši cílovou skupinu. Nabízíme RC hračky i profesionální RC modely a drony. Díky našim dárkům na vás zákazníci a partneři jen tak nezapomenou.

Dárkové poukazy

Darujte vašim partnerům nebo zákazníkům dárkové poukazy na nákup u RCprofi. Vyberou si takové zboží, které jim udělá největší radost. Hodnoty poukazů a jejich platnosti připravíme individuálně přesně podle vašich požadavků. Poukazy je možné uplatnit na e-shopu www.RCprofi.cz, v naší RC prodejně v Chrudimi nebo na e-shopu pro slovenské zákazníky www.RCprofi.sk.

Velkoobchodní spolupráce

Vyjímalo by se naše zboží ve vaší prodejně nebo e-shopu? RC modely a drony patří mezi velmi populární zboží, jehož prodejnost každoročně stoupá. Kontaktujte nás ohledně podmínek velkoobchodní spolupráce.

Množstevní slevy

Chcete nakoupit jednorázově větší množství zboží? Kontaktujte nás. Připravíme vám individuální cenovou nabídku.

Jak začít spolupracovat?

Kontaktujte nás. Každý zákazník má vlastní požadavky, proto řešíme firemní spolupráce individuálně.

Ing. Lukáš Koreček, +420 732 809 936, korecek@rcprofi.cz