10% sleva na tipy na dárky s kódem LETO10 = jen do 1. července. Vyberte si »

Možnosti platby za RC modely


Níže naleznete několik možností, jakým způsobem můžete zaplatit za zboží. Při vyplňování obejdnávky si vyberte tu variantu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Dobírka

Zboží zaplatíte přepravci po převzetí zásilky. Přepravní společnost umožňuje platit za zásilky kurýrovi hotově nebo platební kartou.

  • Platba v hotovosti nebo platební kartou přímo kurýrovi při převzetí.

Platební kartou online

Pokud jste majiteli platební karty, kterou je možné platit přes internet (nejste-li si jisti, informujte se u své banky), můžete za zboží zaplatit pomocí online platební brány ComGate. Po dokončení objednávky budete okamžitě přesměrování na platební bránu. Ta klade důraz na maximální bezpečnost transakcí, které jsou šifrované a tedy naprosto bezpečné. K dokončení platby budete potřebovat šestnáctimístné číslo Vaší platební karty, datum expirace a CVC/CVV (3 místný ověřovací kód na zadní straně platební karty). Po dokončení transakce obdržíme okamžitě avízo o zaplacení a můžeme ihned zboží expedovat. Jedná se o velmi pohodlný, bezpečný a rychlý způsob platby.

  • Bezpečnost transakce na prvním místě.
  • Provedení transakce během několika sekund.

Bankovní převod

Pokud jste zastánci klasického bankovního převodu, nabízíme Vám také tuto možnost. Po přijetí objednávky Vám obratem odešleme na e-mail uvedený v objednávce údaje potřebné k provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol, částku).

  • Odeslání zboží až při připsání částky na náš účet (standardně 1 - 2 dny u bank kromě Fio banka, a.s.).
  • Okamžité přijetí částky z účtu vedeného u Fio banky, a.s.
  • Po přijetí objednávky obratem zasíláme údaje k platbě.

Platba při osobním převzetí

V případě osobního převzetí je možné platit jak v hotovosti, tak platební kartou. Máme k dispozici platební terminál, takže nemusíte mít u sebe vysoké částky v hotovosti.

  • Platba v hotovosti nebo platební kartou pomocí platebního terminálu.
Proč nakupovat u RCprofi