I víc než 30% sleva na 600 RC modelů a příslušenství. Vyberte si »

Srovnání dronů série DJI Phantom 3

Společnost DJI uvedla v prosinci 2012 na trh první dron s označením Phantom. Od té doby se přes DJI Phantom 1 a Phantom 2 v několika různých verzích dopracovala až k modelům s označením DJI Phantom 3, které přicházely na trh postupně od března roku 2015 do ledna 2016. Výrobce v této sérii vychytal většinu chybiček z předchozích sérií a nyní nabízí špičkové drony světové extratřídy, mnohými po právu označovány jako nejlepší drony na světě. Momentálně se série DJI Phantom 3 vyrábí ve čtyřech různých verzích od nejjednodušší a cenově nejpřívětivější Phantom 3 Standard, přes Phantom 3 Advanced, Phantom 3 4K až po verzi Phantom 3 Professional, která dělá čest svému jménu a je nejlepší z nabízené řady. 


Základní vlastnosti DJI Phantom 3:


  • Neuvěřitelná stabilita dronu i nahrávaného obrazu
  • Dosah až 2 km
  • Kvalita natáčeného videa až 4K (ultra HD)
  • Rychlost téměř 60 km/h 
  • Neuvěřitelná výdrž dosahující až 25 minut letu

Podrobné srovnání jednotlivých typů dronů v sérii Phantom 3 naleznete ZDE.Především doba letu představuje revoluci v prodeji dronů! Většina dronů pro běžné použití dosahuje doby letu okolo 10 minut. Toho si je vědom i takový gigant jako je Apple, který již v Americe zařadil drony DJI do své nabídky. Drony DJI Phantom jsou čím dál více využívány také odborníky ve filmařském průmyslu, zemědělství, energetice, při pátracích akcích atd. 

Částka, kterou si musíte připravit za tyto modely, v posldní době velmi výrazně klesla. Na ceny jednotlivých typů v sérii Phantom 3 se můžete podívat v naší nabídce. Chcete si natočit svatbu, dovolenou, sportovního výkon, vaši nemovitost a nechcete pořizovat vlastní model na stálo? Neváhejte nás kontaktovat na obchod@rcprofi.cz. V současné chvíli pro vás totiž připravujeme půjčovnu dronů, kde bude možné zapůjčit si kvalitní dron třeba jen na den nebo i na hodinu. Pokud si chcete model před použitím vyzkoušet, tato služba pro vás bude správnou volbou. 


29. února 2016

Proč nakupovat u RCprofi