HV Ultra LCG Modified Shorty GRAPHENE-4.1 4200mAh Hardcase Akku - 7.6V LiPo - 120C/60C
Nejnovější generace baterii NOSRAM roku 2022. "GRAPHENE 4.1" technologie znamená, že baterie jsou lehčí, odolnější pro skladování, s kratší dobou nabíjení, s vyšším výkonem s menším elektrickým odporem mezi články, tzn. i s delší životností
Doporučujeme přikoupit
  • E-shop> 10 ks
    odešlemednes
  • Prodejna Pardubice0 ks
    k vyzvednutídnes
  • Prodejna Chrudim0 ks
    k vyzvednutídnes
1 499 KčS DPH
Kód produktu
PD-N999753
Značka
EAN
Odpovědnost za vady
24 měsíců
99 % zákazníků nás doporučuje
3 591 recenzí
Štěpán Šídlo
Štěpán Šídlopo–pá: 8–16 h
Související produkty
10 %
Kód: RCPROFI
Skladem > 3 ks
10 %
Kód: RCPROFI
Skladem > 3 ks
Často nakupované společně
Sady LiPo Competition Car Line GRAPHENE 4.1 pro rok 2022/2023!
HV HYPER LCG MODIFIED SHORTY GRAPHENE-4.1 4200mAh HARDCASE - 7.6V LIPO - 120C/60C
Při vývoji této LiPo sady jsme nešetřili náklady ani úsilím, abychom zvýšili kapacitu, která často rozhoduje závody 1/10 Offroad 4wd Modified a TC Modified Carpet/Koberec závodech, a zároveň zachovali konstrukci Hyper LCG s výškou pouhých 18,5 mm pro co nejnižší těžiště.
Jak jsme to tedy udělali?
Abychom maximalizovali kapacitu při zachování výšky 18,5 mm, bylo jedinou možností vyvinout novou konstrukci článků a investovat do zcela nového pouzdra, které prodlouží baterii o 4 mm oproti jejímu předchůdci na plnou krátkou délku 97 mm.
Jasný důkaz odhodlání společnosti NOSRAM k dokonalosti!
Nejnovější technologie ve spojení s osvědčenou vysokonapěťovou technologií a 5mm zlatými konektory.
Extra kapacita pro vítězství! Tohle je vaše baterie!
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
  • Délka: 97,0 mm
  • Šířka: 47,0 mm
  • Výška: 18,5 mm
  • Hmotnost: 160g (+/- 4%)
  • Kapacita: 4200 mAh
  • Jmenovité napětí 7,6V