HV Modified GRAPHENE-4.1 7000mAh Hardcase Akku - 7.6V LiPo - 135C/65C
Nejnovější generace baterii LRP z roku 2024. "GRAPHENE 4.1" technologie znamená, že baterie jsou lehčí, odolnější pro skladování, s kratší dobou nabíjení, s vyšším výkonem s menším elektrickým odporem mezi články, tzn. i s delší životností.
Doporučujeme přikoupit
  • E-shop2 ks
    odešlemednes
  • Prodejna Pardubice0 ks
    k vyzvednutídnes
  • Prodejna Chrudim0 ks
    k vyzvednutídnes
2 149 KčS DPH
Kód produktu
PD-L432263
EAN
Odpovědnost za vady
24 měsíců
99 % zákazníků nás doporučuje
3 591 recenzí
Štěpán Šídlo
Štěpán Šídlopo–pá: 8–16 h
Související produkty
10 %
Kód: RCPROFI
Skladem > 3 ks
10 %
Kód: RCPROFI
Skladem > 3 ks
Často nakupované společně
Aby maximalizovali kapacitu a zároveň upravili délku akumulátoru na 113 mm, bylo jedinou možností vyvinout novou konstrukci článků a investovat do zcela nového pouzdra.
Tato nová velikost prodlužuje baterii o 16 mm oproti délce akumulátoru Shorty 97 mm a činí ji o 26 mm kratší než standardní délka akumulátoru 139 mm.
Díky těmto specifikacím nabízí akumulátor MID-SIZE tři výhody:
1. V 1/8 Electric Offroad 113mm akumulátor MID-SIZE zcela zaplní prostor pro akumulátor v oblíbené buggy Team Associated RC8B4.1e a nabízí vyšší kapacitu než běžné akumulátory Shorty.
2. V 1/8 Electric Offroad buggy s akumulátorovým prostorem po celé délce (139 mm) lze akumulátor MID-SIZE (113 mm) posunout dopředu a dozadu a upravit tak rozložení hmotnosti při zajištění dostatečné kapacity.
3. U 1/10 TC Modified lze upravit rozložení hmotnosti vpředu a vzadu o 26 mm. To může být zásadní pro dosažení dokonalého vyvážení hmotnosti a zatáčení.
Nejnovější technologie ve spojení s osvědčenou technologií High Voltage, 5mm zlatými konektory a charakteristickým modrým průsvitným hardcase pouzdrem.
TECHNICKÉ ÚDAJE
  • Chemické složení článků: LiHV
  • Vybíjecí proud C (krátkodobý/stálý): 120C/60C
  • Délka: 113,0 mm
  • Šířka: 47,0 mm
  • Výška: 25,1 mm
  • Hmotnost: 261 g (+/-4 %)
  • Konektory: 5mm