Charakteristika:
RC model vrtulníku Nano CP S je plně akrobatický, má systém SAFE se 3 letovými módy a tlačítkem Panika. Známý mikro vrtulník s novou elektronikou, baterií LiPol 150 mAh 45C a nabíječem. RC vysílač Blade 2,4 GHz, přijímač s 3ks lineárními servy s dlouhou dráhou. Vše je v balení.
Létejte plnou akrobacii s RC vrtulníkem Blade® Nano CP S. Je nejlehčím bezpádlovým vrtlulníkem v této velikosti, základem jeho mimořádných schopností je systém SAFE a osvědčený AS3X® bezpádlový systém, se kterým má Nano CP S dokonale vyvážený poměr obratnosti a stability, neuvěřitelně odolnou konstrukci a výborný vzhled. S Nano CP S můžete létat agresivně bez obav z nákladných oprav.
Vše co potřebujete k uvedení do provozu, je součástí balení. Jen dobijete baterii a jste připraveni k letu!
Systém SAFE:
RC vrtulník Blade® Nano CP S nabízí exkluzivní SAFE (Sensor Assisted Flight Envelope) technologii, revoluční elektronický systém ochrany letové obálky, který umožňuje každému kdo chce létat s RC vrtulníky, učení bez obav. To proto, že umožňuje zvolit odpovídající náročnost pilotáže pomocí přepínače letových režimů, a navíc získáte virtuální ochranu letu pomocí tlačítka Panika, který okamžitě obnoví Blade® Nano CP S do vodorovné polohy. V důsledku toho se lze učit nové obraty s větší zábavou což znamená, že vaše dovednosti jako pilota vrtulníku porostou rychleji.
3 letové režimy:
- Stability mód: Omezená Letová obálka s limity úhlu náklonu
- Agility mód: Plné řízení bez omezení náklonu
- 3D mód: Vyšší 3D schopnosti létání
- Tlačítko panika: v kterémkoli letovém režimu přejde do vodorovné polohy
Vlastnosti:
- Pokročilý systém s technologií SAFE
- 3 letové režimy
- Tlačítko záchrany Panika
- AS3X® bezpádlový systém
- Symetrické hlavní rotorové listy 85mm
- 2,1g lineární serva cykliky s dlouhým chodem
- Uhlíková hlavní hřídel
- Elegantní kapotáž s ostrým vzhledem Nano CP S
- Obsahuje RC vysílač Blade 2,4 GHz
- Obsahuje baterii LiPol E-flite® 1S 3,7V 150mAh 45C
- Obsahuje DC LiPol nabíječ
- Obsahuje dvě hlavní sady listů, rotorové listy pro rychlý let jsou nainstalovány a náhradní ocasní vrtulku
- Odolná a lehká konstrukce
Doporučujeme koupit:
Vše potřebné v letu je obsahem balení, pro další lety je vhodné dokoupit si náhradní Lipol baterie 150 mAh 45C 1S.