Poradna

Srovnání dronů Syma X8SW, X8SC, X8SW-D a X8PRO

 Nevíte si rady s rozdíly mezi jednotlivými verzemi dronů Syma X8SC, X8SW, X8SW-D a X8PRO? Přečtěte si náš článek, kde vám podrobně popíšeme všechny rozdíly!

Více

Recenze dronu Ryze TELLO

Tello - nový micro selfie dron vyrobený firmou Ryze Tech ve spolupráci se společnostmi DJI a Intel. Pojďte se mu spolu s námi podívat na zoubek.

Více

Létání s dronem ve světě. Kde se může a kde ne?

Chystáte se na dovolenou a chtěli byste vzít i svůj dron? Přečtěte si kde je možné a kde nemožné s ním létat.

Více

Srovnání dronů DJI Mavic PRO, Mavic Air a DJI Spark

Přemýšlíte nad koupí dronu DJI Mavic PRO, DJI Mavic Air nebo DJI Spark? Podívejte se na přehledné porovnání jednotlivých parametrů a usnadněte si výběr.

Více

Certifikovaný partner technické podpory DJI

Potřebujete poradit ohledně problematiky dronů od společnosti DJI? U nás jste správně! Jsme certifikovaný partner technické podpory DJI.

Více

Poletí dron Dragonfly k saturnovu měsíci Titanu?

NASA uvažuje o vyslání raketoplánu s dronem k saturnovu měsíci Titanu. Celková cena projektu je odhadnuta na miliardu dolarů.

Více

Velký průvodce létáním dronem po Asii

Chystáte se do Asie a nevíte, jestli můžete v jednotlivých státech létat s dronem? Připravili jsme pro vás seznam letových pravidel v jednotlivých asijských zemích!

Více

S dronem do letadla? Proč ne!

Dovolená se blíží a vy nevíte, jestli si můžete vzít svůj dron s sebou do letadla? V tomto článku vám dáme několik rad a tipů, jak cestovat s dronem.

Více

Jak správně vybrat baterie do RC modelů

V tomto článku vám vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými typy baterií, jak baterie nabíjet, skladovat a jak je to s bezpečností nabíjení.

Více

DJI Spark - nejmenší a nejlevnější dron od DJI

Představení dronu DJI Spark. Překvapí vás jeho kompaktní velikost, rychlost, velký dosah a mnoho dalšího. Vybírat můžete z 5 barevných variant.

Více

Jak vybrat drony pro děti

Tento článek vám pomůže vybrat vhodný dron pro vaše děti. Zároveň vás upozorníme na bezpečnostní opatření před prvními lety, aby bylo vše bezpečné.

Více

Drony zachraňují lidské životy

DJI, přední světový výrobce bezpilotních leteckých prostředků, zveřejnil průzkum, který zjistil, že drony již zachránily nejméně 59 lidí.

Více

Xiro Xplorer V - představení dronu

Úžasný dron s GPS, kamerou, dlouhou dobou letu za rozumné peníze! Představení, zhodnocení  a unboxing dronu Xiro Xplorer V a dalších nabízených verzí od Xira.

Více

Jak vybrat dron

Vybíráte dron a nevíte si rady? Jde vám hlava kolem z široké nabídky na trhu? Po přečtení tohoto článku pro vás bude výběr dronu snadnou záležitostí!

Více

Pomáhámeonkologii.cz, pomáhejte i vy

Stali jsme se partnery projektu Pomahameonkologii.cz. Navštivte nás na našem prezentačně prodejním stánku v Galerii Vaňkovka v Brně a pomáhejte dobré věci.

Více
Garance doručení do Vánoc