Poradna

Certifikovaný partner technické podpory DJI

Potřebujete poradit ohledně problematiky dronů od společnosti DJI? U nás jste správně! Jsme certifikovaný partner technické podpory DJI.

Více

Poletí dron Dragonfly k saturnovu měsíci Titanu?

NASA uvažuje o vyslání raketoplánu s dronem k saturnovu měsíci Titanu. Celková cena projektu je odhadnuta na miliardu dolarů.

Více

Velký průvodce létáním dronem po Asii

Chystáte se do Asie a nevíte, jestli můžete v jednotlivých státech létat s dronem? Připravili jsme pro vás seznam letových pravidel v jednotlivých asijských zemích!

Více

S dronem do letadla? Proč ne!

Dovolená se blíží a vy nevíte, jestli si můžete vzít svůj dron s sebou do letadla? V tomto článku vám dáme několik rad a tipů, jak cestovat s dronem.

Více

Jak správně vybrat baterie do RC modelů

V tomto článku vám vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými typy baterií, jak baterie nabíjet, skladovat a jak je to s bezpečností nabíjení.

Více

DJI Spark - nejmenší a nejlevnější dron od DJI

Představení dronu DJI Spark. Překvapí vás jeho kompaktní velikost, rychlost, velký dosah a mnoho dalšího. Vybírat můžete z 5 barevných variant.

Více

Jak vybrat drony pro děti

Tento článek vám pomůže vybrat vhodný dron pro vaše děti. Zároveň vás upozorníme na bezpečnostní opatření před prvními lety, aby bylo vše bezpečné.

Více

Drony zachraňují lidské životy

DJI, přední světový výrobce bezpilotních leteckých prostředků, zveřejnil průzkum, který zjistil, že drony již zachránily nejméně 59 lidí.

Více

Xiro Xplorer V - představení dronu

Úžasný dron s GPS, kamerou, dlouhou dobou letu za rozumné peníze! Představení, zhodnocení  a unboxing dronu Xiro Xplorer V a dalších nabízených verzí od Xira.

Více

Jak vybrat dron

Vybíráte dron a nevíte si rady? Jde vám hlava kolem z široké nabídky na trhu? Po přečtení tohoto článku pro vás bude výběr dronu snadnou záležitostí!

Více

Pomáhámeonkologii.cz, pomáhejte i vy

Stali jsme se partnery projektu Pomahameonkologii.cz. Navštivte nás na našem prezentačně prodejním stánku v Galerii Vaňkovka v Brně a pomáhejte dobré věci.

Více

Drony EHang v nabídce RCprofi.cz

Drony EHang jsou první na světě, které se plně ovládají mobilním telefonem. Podívejte se na tyto technologické novinky z blízka.

Více

Popis jednotlivých typů aut na dálkové ovládání

Nevíte si rady s rozdíly mezi jednotlivými typy RC aut a nevíte tak, jaké RC auto vybrat? Vysvětlíme vým rozdíly mezi hlavními kategoriemi RC aut.

Více

Srovnání jednotlivých verzí dronu Syma X5C

Nevíte si rady s rozdíly mezi jednotlivými verzemi dronu Syma X5C? Přečtěte si náš článek, kde vám podrobně popíšeme všechny rozdíly!

Více

Pravidla létání s drony v České republice

Neznáte přesně legislativu provozu dronů v České republice? Přečtěte si následující článek a vyhněte se tučné pokutě.

Více