HV Ultra LCG Modified GRAPHENE-4.1 6500mAh Hardcase Akku - 7.6V LiPo - 120C/60C
Nejnovější generace baterii LRP roku 2024. "GRAPHENE 4.1" technologie znamená, že baterie jsou lehčí, odolnější pro skladování, s kratší dobou nabíjení, s vyšším výkonem s menším elektrickým odporem mezi články, tzn. i s delší životností
Doporučujeme přikoupit
  • E-shop3 ks
    odešlemednes
  • Prodejna Pardubice0 ks
    k vyzvednutídnes
  • Prodejna Chrudim0 ks
    k vyzvednutídnes
1 999 KčS DPH
Kód produktu
PD-L432282
EAN
Odpovědnost za vady
24 měsíců
99 % zákazníků nás doporučuje
3 591 recenzí
Štěpán Šídlo
Štěpán Šídlopo–pá: 8–16 h
Související produkty
10 %
Kód: RCPROFI
Skladem > 3 ks
10 %
Kód: RCPROFI
Skladem > 3 ks
Často nakupované společně
Vlastnosti:
  • Chemické složení článků: LiPo HV
  • C-rating: 120C/60C
  • Délka: 139,0 mm
  • Šířka: 47,0 mm
  • Výška: 20,0 mm
  • Hmotnost: 237 g (+/-4 %)
  • Konektory: 5 mm