Foxy tužková páječka Smart 60W/12-24V
Tužková minipáječka 60W s mikroprocesorovou regulací teploty (100-400°C) s napájením 12-24V. LED displej a 2 tlačítka pro snadnou obsluhu. Nastavitelná provozní teplota, teplotní kompenzace a inteligentní pohotovostní režim pro úsporu energie. Výměnný pájecí hrot, uzemněný pro ochranu před elektrostatickým výbojem.
  • E-shop> 10 ks
    odešlemezítra
  • Prodejna Pardubice0 ks
    k vyzvednutízítra
  • Prodejna Chrudim0 ks
    k vyzvednutízítra
889 KčS DPH
Kód produktu
PD-8KM8339
Značka
EAN
Odpovědnost za vady
24 měsíců
99 % zákazníků nás doporučuje
3 591 recenzí
Štěpán Šídlo
Štěpán Šídlopo–pá: 8–16 h
Související produkty
Skladem > 3 ks
5 %
Kód: RCPROFI
Skladem 2 ks
15 %
Kód: RCPROFI
Skladem 2 ks
5 %
Skladem poslední kus
7 %
Skladem poslední kus
Tužková minipáječka 60W s mikroprocesorovou regulací teploty (100-400°C) s napájením 12-24V. Kompaktní páječka pro jemnou a přesnou práci doma v dílně i na letišti, u závodní trati nebo u vody.
  • Nastavitelná kompenzace (ofset) teploty pájecího hrotu (±50°C).
  • LED display a 2 tlačítka pro snadné nastavování.
  • Výměnné hroty pro jemnou bodovou práci i pájení silnějších kabelů (prodávají se zvlášť).
  • Silikonový návlek pro spolehlivé a bezpečné držení páječky.
  • Uzemněný hrot pro ochranu před elektrostatickým výbojem (uzemňovací vodič se připojuje ke šroubu na rukojeti páječky - impedance vůči zemi <2 Ohm, napětí vůči zemi <2 mV).
  • Signalizace chybových stavů na displeji.
  • Vyžaduje stejnosměrný napájecí zdroj 12-24 V.
  • Max. výkon 17 W při 12 V/60 W při 24 V – pro plné využití možností páječky je vhodné používat 24 V napájecí zdroj.
Napájení [V]12 - 24
Max. výkon (při 24 V) [W]60
Max. výkon (při 12 V) [W]17