Značka: FUTABA | Kód produktu: AD-AR01000918 |
Odpovědnost za vady: 2 roky | EAN: 4513886025334 |
Digitální rychlé high-voltage mini servo Futaba BLS173SV se střídavým motorem je kompatibilní se sběrnicí S.BUS/2. Servo je ideální pro RC vrtulníky třídy 500 - 600 nebo do modelů letadel. Díky tloušťce pouhých 15 mm je vhodné i do tenkých křídel větroňů. Náhrada za BLS153.
Digitální rychlé high-voltage mini servo Futaba BLS173SV se střídavým motorem je kompatibilní se sběrnicí S.BUS, S.BUS2 i klasickým PWM výstupem běžných přijímačů. Servo je ideální do modelů letadel, větroňů a zejména pro vrtulníky třídy 500 - 600. Rozměry 15 x 33 x 27 mm, hmotnost jen 30 g. Software serva byl optimalizován pro použití do bezpadlových vrtulníků.
Vzhledem k minimální tloušťce 15 mm je servo vhodné do křídel větroňů. Je vhodné i pro středně velké modely letadel poháněné spalovacím motorem a pro modely létající kolem pylonů. Díky vysoké rychlosti je ideální volbou pro použití s gyry Futaba. Servo Futaba BLS173SV plně nahrazuje servo Futaba BLS153.
V případě nižší hodnoty objednávky můžete využít dopravu již od 79 Kč.
Prodlužujeme možnost výměny nebo vrácení nepoškozeného zboží na 90 dní.
Nevíte si s něčím rady? Navštivte naši RC poradnu nebo nás kontaktujte. Rádi vám poradíme.
Porouchal se váš model? Nejen pro naše zákazníky zajišťujeme pozáruční servis RC modelů.
Vyberte si z jedné z nejširších nabídek RC modelů, příslušenství a náhradních dílů v ČR.
Zastavte se v naší RC prodejně v Chrudimi a prohlédněte si RC modely naživo.