- 50/0.08*2tc+10/0.08*3tc tpe Výstup: PD 9V 2A s 12 magnety pro nabíjení a přenos dat149 KčSkladem 2 ks
- 50/0.08*2tc+10/0.08*3tc tpe Výstup: PD 9V 2A s 24 magnety pro nabíjení a přenos dat. Cerna barva249 KčSkladem 2 ks
- 50/0.08*2tc+10/0.08*3tc tpe Výstup: PD 9V 2A s 24 magnety pro nabíjení a přenos dat249 KčSkladem > 3 ks
- 63gMaterials: ABS + siliconeWith the holderWith the manualWith button cellsProgrammed in APPSuitable for DJI Mavic Air 2, Mavic Air 2S, Mavic Pro, Mavic 2, Autel EVO 2 atd.799 KčSkladem poslední kus
- 11gSize: 5.25 x 4.25x 4.5cmCompatible with DJI Air 3S / Air 3199 KčSkladem poslední kus
- Sada nářadí pro DJI Mavic Pro/Air/Spark/Phantom 3/4299 KčSkladem > 10 ks
- Ruční stopka je vyrobena hlavně ze slitiny hliníku, trvanlivá a lehká. Automaticky převrátit design, pohodlně vymýtit příslušenství a přenosný. Vhodné pro notebooky, chytré telefony a tablety. Různé druhy šroubováků, spokojené s různými požadavky. Bity jsou vyrobeny z 6150 CR-V po kalení a jasném chromování, trvanlivé a spolehlivé 6. Balení obsahuje: - 36 x CR-V Bits Screwdriver Set (Torx: T3, T4, T5, T6, T7, T8, T9, T10, T15, T20 Ostatní: H0.9, H1.3, H1.5, H2.0, H2.5, H3.0, H3.5, H4.0 Přímý: 1,0, 1,5, 2,0, 2,5, 3,0, 3,5, 4,0 Philips: 1,0, 1,5, 2,0, 2,5, 3,5 Trojúhelník: 2,3 Y tvar: Y2,0 Pětihvězdičková: 0,8, 1,2 U Tvarovaná: U2,6 Bod: 0,8) - 1 x rukojeť z hliníkové slitiny - 1 x prodlužovací tyč449 KčSkladem 2 ks
- 3. Weight: 475g4. Size: 180*75*35 mmCR-V sockets: Hex socket: M2.5 M5.0 G3.8 G4.5CR-V screwdriver bits:Flat-head (Slotted): 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5 4.0 Pentagon: 0.8 1.2 1.5 2.0Torx: T1 T2 T3 T4 T5 T6 T8 T10 T15 Triangle: 2.0 3.0Stand off: 1.5Tri-wing: Y0.8 Y2.0 Y2.5 Y3.0Pozidriv: PZ1 PZ2Hex: H0.9 H1.2 H2.5 H3.0Phillips: 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5SIM ejector: SIM0.8Screwdriver handle*1130mm Soft extension bar*1Magnetic mat799 KčSkladem 3 ks
- 3. Weight: 600g4. Size: 174 x 105 x 36mmCR-V screwdriver bits:Hex: H0.9 H1.3 H1.5 H2.0 H2.5 H3.0 H3.5 H4.0 H4.5 H5.0 H6.0Torx: T1 T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20 T25Flat-head (Slotted): 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5 4.5 5.0Phillips: 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5Tri-wing: Y0.8 Y2.0 Y2.5 Y3.0Pentagon: 0.8 1.2 1.5 2.0Square: SQ0 SQ1 SQ2Triangle: 2.3Standoff(Motherboard Phillips): 1.5 Three-point Crowned Shape: YP4.5899 KčSkladem > 3 ks
- 383gSize: 205*100*28 mmSockets: M2.5 M3 M3.5 M4 M4.5 M5S-2 Brown bits H4*28mm:Hex: H0.9 H1.3 H1.5 H2.0 H2.5 H3.0 H3.5 H4.0Torx: T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20Tri-wing: Y2.0 Y3.0Triangle: 2.3U-shaped: U2.6Flat-head (Slotted): 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5 4.0Square: SQ0 SQ1 SQ2Phillips: 1.0 1.5 2.0 2.5 3.5 J000 J00 J0 J1Pentable(star): 0.8 1.2 1.5 2.0Chrome-vanadium steel bitsHex: H4.5 H5.0 H6.0Tri-wing: Y0.8Torx: T2Stand off (Motherboard philips): 1.5Adjustable aluminum alloy handleSpring flexible extension barH6.3 transfer connectorH4.0 connector629 KčSkladem > 3 ks
- 383gSize: 205*100*28 mmSockets: M2.5 M3 M3.5 M4 M4.5 M5S-2 Brown bits H4*28mm:Hex: H0.9 H1.3 H1.5 H2.0 H2.5 H3.0 H3.5 H4.0Torx: T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20Tri-wing: Y2.0 Y3.0Triangle: 2.3U-shaped: U2.6Flat-head (Slotted): 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5 4.0Square: SQ0 SQ1 SQ2Phillips: 1.0 1.5 2.0 2.5 3.5 J000 J00 J0 J1Pentable(star): 0.8 1.2 1.5 2.0Chrome-vanadium steel bitsHex: H4.5 H5.0 H6.0Tri-wing: Y0.8Torx: T2Stand off (Motherboard philips): 1.5Adjustable aluminum alloy handleSpring flexible extension barH6.3 transfer connectorH4.0 connector699 KčSkladem > 3 ks
- 158g Velikost: 75*85*45 mm Magnetizuje / demagnetizuje za 1 sekundu, což šetří čas a námahu. (Síla magnetismu závisí na době magnetizace nebo demagnetizace.) Možnost uložení šroubu uvnitř. Pro magnetizaci nebo demagnetizaci šroubů.299 KčSkladem > 3 ks
- 590g Size: 359*260*5mm. Heat-resistant coefficient: 300 Celcius degree (hot wind) / 230 Celcius degree (direct contact). Anti-static coefficient: 1*10E12ohm. With magnetic area which can attach the screws.599 KčSkladem > 3 ks
- 739g Velikost: 450 x 300mm Vlastnosti: Tepelně odolný; Antistatický599 KčSkladem > 3 ks
- 64gSize: 10.8 x 4.2 x 2cmWith 1 * CR2032 Button Cell499 KčSkladem poslední kus
- Materiály: S2, ocel, slitina hliníkuHmotnost: 350gKapacita baterie: 350mAhRychlost: 200 ot./minTah: 0,35 N.m1 290 KčSkladem 3 ks
- With the 16IN1 hardware toolsWith Glues/Tyre Levers/PatchesStorage Bag Dimension: 110mm*80mmWeight: 290g109 KčSkladem poslední kus
- 59.5gSize: 75*25*45 mmBright chrome bits H4*28mm:Tri-wing: Y0.8Pentable(star): 0.8Stand off (Motherboard philips): 1.5Phillips: 1.5OP021 RollerOP022 RollerSpecially designed for disassembling and repairing mobile phone.129 KčSkladem > 3 ks
- 158gPlastic plates *6Dual heads flexible opening tool*1Roller opening tool*1Plastic triangle paddle*5169 KčSkladem poslední kus
- 165gSize: 180*110*45 mmScreen opening plier*1Double-end opening tool*1299 KčSkladem poslední kus
- 231gSize: 150*80*29 mmMatte chrome 12mm long working depth bits H4*28mmTorx: T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8Flat-head: 1.5 2.0 2.5 3.0Philips: 1.5 2.0 2.5 3.0Tri-wing: Y0.8 Y2.5Pentagon (Pentalobe): 0.8 1.2Stand off (Motherboard philips): 1.5"699 KčSkladem 2 ks
- 1100gSize: 227*175*54 mmSockets 1/4*20mm: M5.0 M6.0 M7.0 M8.0 M9.0 M10 M11 M12 M13Bits with color ring H6.3*60mm:Torx: T20 T25Hex: H5 H6Slotted: SL1 SL2Phillips: PH1 PH2Pozi: Pz1 Pz2H4*45mm:Slotted: 2.0Phillips: 1.0 1.5Torx: T2Pentable(star): 0.8 1.2150mm Spring flexible extension barMagnetizer area25mm Marble connector100mm Extension bar1 090 KčSkladem 2 ks
- 531gSize: 174*105*36 mm4*28mm S-2 bitsTorx: T2 T3 T4 T5Phillips: 1.0 1.5 2.0 2.5Flat-head (Slotted): 1.0 1.5 2.0 2.5Hex: H1.3 H1.5 H2.0 H2.5Pentagon (Pentalobe): 0.8 1.2Stand off (Mother board): 1.5U-shape: 2.6Tri-wing: Y0.8 Y2.56.3*25mm S-2 bitsTorx: T7 T8 T9 T10 T15 T20 T25 T27 T30Phillips: 6.0 6.5Flat-head (Slotted): 3.0 6.0 7.0Hex: H4.0 H5.0Tri-wing: Y1Pozi: Pz1 Pz2 Pz36.3*45mm S-2 bitsPhillips: 4.0 5.0Flat-head (Slotted): 4.5 5.0Socket: M5.0 M6.0 M7.0 M8.0 M9.0 M10 M11 M12 M13999 KčSkladem poslední kus
- 650gSize: 210*133*38.5 mmMatte chrome bits H6.3*25mm:Torx: T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20 T25 T27 T30 T40Hex: H2.0 H2.5 H3.0 H4.0 H5.0 H6.0Flat-head (Slotted): 2.0 2.5 3.0 4.0 5.0 6.0 7.0Phillips: 3.0 4.0 5.0 6.0 6.5Pozi: Pz0 Pz1 Pz2 Pz3Tri-wing: Y1.0 Y2.0 Y3.0Triangle: 2.0 2.3 3.0U-shaped: U6 U8SQ: R1 R2125mm Multipoint adjustable barNail pryer699 KčSkladem > 3 ks
- 513gSize: 174*105*36 mmSockets:M2.5 M3.0 M3.5 M4.0 M4.5 M5.0 M5.5 G3.8 G4.5Matte chrome 12mm long working depth bits H4*28mmHex: H0.9 H1.3 H1.5 H2.0 H2.5 H3.0 H3.5 H4.0 H4.5 H5.0 H6.0Torx: T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20Flat-head (Slotted): 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5Philips: 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5Triangle: 2.0 2.3Tri-wing: Y0.8 Y2.0 Y2.5 Y3.0Stand off (Motherboard philips): 1.5Pentagon (Pentalobe): 0.8 1.2 1.5 2.0SQ: SQ0 SQ1 SQ21 190 KčSkladem 2 ks
- 980gSize: 250*187*60 mmInner hexagon sockets: M5.0 M6.0 M7.0 M8.0 M9.0 M10 M11 M12 M13Bright chrome bits H6.3*25mm:Torx: T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20 T25 T30Hex: H2.5 H3.0 H4.0 H5.0 H6.0Tri-wing: Y1.0Slotted: 3.0 4.0 5.0 6.0 7.0Phillips: 4.0 5.0 6.0 6.5U-shaped: U6Triangle: 2.3SQ: R1.0Pozi: Pz1 Pz2 Pz3H4*28mm:Torx: T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20Slotted: 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5Triangle: 3.0Phillips: 2.0 2.5 3.0 3.5Hex: H2.5 H3.0 H4.0130mm Soft extension bar60mm Extension bar1 090 KčSkladem > 3 ks
- 450gSize: 174*105*36 mm4*28mm bit, nickel-plated CR-V surface:Hex: H0.7 H0.9 H1.3 H1.5 H2.0 H2.5 H3.0 H4.0 H4.5 H5.0 H6.0Torx: T1 T2*2 T3*2 T4*2 T5*2 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20Flat-head (Slotted): 1.0*2 1.3*2 1.5*2 2.0*2 2.5*2 3.0*2 3.5*2 4.0Drilling: T6H T7H T8H T9H T10H T15H T20HPhillips: 1.0*2 1.5*2 2.0*2 2.5*2 4.0*2Tri-wing: Y0.8*2 Y2.0*2 Y2.5*2 Y3.0Pozidrive: PZ1.0 PZ2.0 PZ3.0 PZ4.0Pentagon (Pentalobe): 0.8*2 1.2*2 1.5*2 2.0Triangle: 2.0 2.3 2.6 3.0U-shape: U2.6*2 U3.0*2Square: SQ0 SQ1 SQ2SIM PIN: 0.8 1.0Standoff:1.5*24*28mm socket, nickel-plated CR-V surface:Sockets:M2.5 M3.0 M3.5 M4.0 M4.5 M5.0 M5.5 G3.8 G4.2Handle*1Soft extension bar*1Tweezer*1Black magnetizer ring*1Black magnetizer ring*1"899 KčSkladem poslední kus




































