RC modely BRNO - Galerie Vaňkovka


Již 4. rokem naleznete naši prodejnu s RC modely v obchodním centru Galerie Vaňkovka v Brně. Tento rok nás naleznete v přízemí poblíž občerstvení centra. Jedná se o prodejně prezentační stánek s RC modely, příslušenstvím a náhradími díly k RC modelům. Můžete se tak fyzicky podívat na vyhlídnuté RC modely a udělat si o nich reálnější obrázek. 

V nabídce naleznete RC auta, RC vrtulníky, RC tanky, RC stavební stroje a mnoho dalšího. Samostatnou kategorií jsou drony, kterých u nás v Brně ve Vaňkovce naleznete značné množství. Vyškolený personál vám navíc poskytnou cenné rady při výběru RC modelů. Využijte této šance a navštivte RC modely Brno v Galerii Vaňkovka. Budeme tu pro vás každý den od 1.11.2017 do 30.12.2017.

Otevírací doba RC modely Brno:


Pondělí – sobota:    09:00 – 21:00 hod.
Neděle: 10:00 – 20:00 hod.

Osobní vyzvednutí RC modely Brno (Galerie Vaňkovka)


Nabízíme také možnost osobního vyzvednutí vaší objednávky z e-shopu. V nákupním košíku stačí jako způsob dopravy zvolit „osobní odběr v Galerii Vaňkovka“ a my Vás poté budeme obratem kontaktovat, kdy bude vaše objednávka vybavena a připravena k vyzvednutí.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně předvánočního prodeje RC modelů v Galerii Vaňkovka volejte panu Lukášovi Korečkovi na tel. 732 809 936.

Vyměňte dárky až do konce ledna